PEREARST MARIKA LAARI PRAKSISE KODUKORD

Nimistusse registreeritakse  Haapsalu linna elanikke ja  juba nimistus olevate patsientide perekonnaliikmeid, registreerumisel  arvatakse Teid nimistusse alates järgmise kuu esimesest kuupäevast.

Arsti  ja pereõe vastuvõtule tuleb alati registreeruda. Mitme pereliikmega arstile tulles palume panna vastuvõtuaeg igale pereliikmele.

Haigestumise korral helistage vastuvõtule või telefoninõuande saamiseks soovitavalt kohe hommikul 8.00-10.00

Esimesel haigestumise päeval nõustab teid telefoni teel pereõde,kes hindab Teie tervislikku seisundit,annab soovitused edasiseks raviks ja leiab  vajadusel  sobiva aja arsti vastuvõtule . Ka praksisesse  pöördudes võtab ägeda  haige  esmalt vastu pereõde

Arsti vastuvõtule pöördudes püüdke oma kaebused korralikult läbi mõelda ja esitada tähtsuse järjekorras,kui muresid on mitu, broneerige 2 järjestikust aega.

Vastuvõtule mitteilmumisest palume kindlasti eelnevalt teatada !

Arsti telefonikonsultatsiooniaeg on   kolmapäeval 12.20-13.00

Arsti vastuvõtule  palun kohale tulla täpselt, hilinemise korral võib juhtuda,et  peate kaua ootama või uue vastuvõtuaja kinni panema.

Korduvad retseptid tellida ette 1  tööpäev, palun jägige oma ravimite varusid,et need ei lõppeks  nädalavahetusel !Kuna hommikuti on telefon sageli ülekoormatud, saab retsepte tellida ka  14.-16.00, samuti meili teel. E – kirjadele vastame 1-3  tööpäeva jooksul, retseptid  jõuavad apteeki sama päeva pealelõunaks.

Saatekirja vajaduse üle eriarstile suunamiseks  ja analüüside ning uuringute  tegemiseks otsustab perearst. Kui olete ise eelnevalt perearstile pöördumata broneerinud aja eriarstile, tuleb ka eriarsti visiit ise tasuda.  Samuti tuleb ise tasuda analüüside ja uuringute eest  omal soovil.